Dobrovoľníci

Chcete pomôcť s organizáciou šampionátu?

Ponúkame vám jedinečnú možnosť stať sa súčasťou organizačného tímu hobbyhorse šampionátu. A to aj v prípade, ak sa chcete zúčastniť Hobbyhorse Šampionátu ako súťažiaci!

Je jedno, či máte 10 alebo 99 rokov! Ste rodič, strýko, teta, kamarát? Prihláste sa! Zažite hobbyhorse šampionát z inej strany – ako dobrovoľník!

Potrebujeme Vás! Organizácia hobbyhorse šampionátu si vyžaduje veľa práce hlavne tesne pred a počas konania šampionátu.

Dobrovoľníctvo na hobbyhorse šampionáte nie je platené, no v prípade, ak nám budete počas celého dňa pomáhať na určených miestach poskytneme vám poukážku na teplé jedlo, nápoje a tričko šampionátu!

Dobrovoľníkom sa môžeš stať každý, ak má minimálne 10 rokov. V prípade, ak máš medzi 10 – 12 rokov vrátane – je nutné, aby si prišiel s dospelým rodinným príslušníkom, ktorý na teba dohliadne. Horná veková hranica nie je ohraničená :).

V prípade, ak máte viac ako 18 rokov a odpracujete ako dobrovoľník pri príprave Hobbyhorse Šampionátu 2024 viac ako 40 hodín vystavíme vám potvrdenie a budete mať možnosť darovať až 3% z vašich daní neziskovej organizácii.

V akých oblastiach nám môžete pomáhať?

  • pri príprave haly pred šampionátom a príprave dráh pre súťažné disciplíny
  • ako pomocník/navigátor pre návštevníkov a súťažiacich
  • počas súťažných discipín – kontrole príchodov, stavaní prekážok, prestavávaní tratí
  • ako pomocník rozhodcov
  • po ukončení šampionátu – pomoc s odnášaním materiálu a upratovaním priestoru

Podmienkou účasti je registrácia. Registruje sa každý dobrovoľník. Po prijatí registrácie vás budeme kontaktovať a dohodneme si konkrétny typ spolupráce a vašu úlohu.

Dobrovolnici hobbyhorse
Dobrovolnici hobbyhorse 2
Dobrovolnici Cover

Registračný formulár dobrovoľníka

Registrácia je už ukončená!