Darujte 2% z vašich zaplatených daní pre hobbyhorsing

Aj tento rok máte možnosť darovať 2%  z vašich zaplatených daní neziskovej organizácii Hobbyhorse Slovakia. V prípade, ak 2% zo zaplatenej dane nedarujete zostanú v štátnom rozpočte! Teraz máme možnosť rozhodnúť.

Prijaté prostriedky budú použité výlučne na podporu a rozvoj športu hobbyhorsing na Slovensku a na zorganizovanie medzinárodného hobbyhorse šampionátu.

Naskenuj ma

Pozor! Ak ste v roku 2023 odpracovali minimálne 40 hodín ako dobrovoľník pre neziskovú organizáciu môžete darovať až 3%. Požiadajte neziskovú organizáciu o vyplnenie tlačiva – vzor nájdete nižšie v sekcii Dokumenty na stiahnutie.

2% z dane logo

Dôležité termíny:

  • do 15. februára 2024 – Termín pre požiadanie o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane u zamestnancov.
  • do 31. marca 2024Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie (napr. aj živnostníci) + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania – vypĺňate ho priamo v daňovom priznaní!
  • do 30. apríla 2024 – len pre zamestnancov – podanie vyhlásenia o poukázaní 2% na daňový úrad spolu s potvrdením o zaplatení dane od zamestnávateľa odneste/pošlite na daňový úrad v mieste vášho bydliska

Údaje do vyhlásenia o poukázaní 2% dane:

IČO: 54551200

Názov organizácie: Hobbyhorse Slovakia

2% z dane logo
Nikol Slovenský Rekord
Dobrovolnici hobbyhorse 2
Casovy Harmonogram Cover
Drezuca jednotlivcov - biely kon

Nechajte nám na seba kontakt

Máte nejasnosti? Potrebujete pomôcť s vypĺňaním tlačiva. Ozvite sa. Pomôžeme vám.

Darujte 2% z dane - potrebujete pomôcť - SK

2% z dane logo