Letné Hobbyhorse Tábory 2024

Prežite s nami nezabudnuteľný týždeň v Hobbyhorse tábore, ktorý organizuje Hobbyhorse Slovakia.

Pripravili sme pre vás týždeň plný zábavy, priateľov a hlavne športu hobbyhorsing

Letný Hobbyhorse Tábor

Termín

22.7. – 28.7. 2024 / pondelok – nedeľa / 7 dní a 6 nocí

Miesto

Bratislava, Devínska Nová Ves a park – Centrum Bublinka, J.Kostru 1, 841 08 Bratislava

Odporúčaný vek

od 7 rokov,

Začiatok pobytu

22.7.2024 o 8:00 hod., pondelok, stravovanie sa začína obedom

Koniec pobytu

28.7.2024 o 17:00 hod., nedeľa, stravovanie sa končí obedom

Cena pobytu

375 EUR, cenu je možné zaplatiť formou dvoch splátok. Spôsob platby si vyberiete v prihláške.

Špeciálny darček

Každý účastník tábora od nás získava špeciálne táborové tričko + ďalšie darčeky a prekvapenia

Pobytový tábor je formou spania vo vlastných spacích vakoch na karimatkách na koberci v spoločenskej miestnosti.

Pobytový tábor je v zariadení, kde sú k dispozícii samostatné hygienické zariadenia, kuchynka, spoločenská miestnosť, telocvičňa, šatne a terasa.

Stravovanie je formou kateringovej spoločnosti, ktorá dodáva teplé obedy a večere priamo do priestorov zariadenia, kde je možnosť stravovania na terase, prípadne v spoločenskej miestnosti. Raňajky, desiata, olovrant bude zabezpečený organizátorom.

Účastníci majú počas celého pobytu zabezpečený pitný režim, stravovanie – raňajky, desiata, obed, olovrant, večeru, dopravu na presun počas výletov mestskou hromadnou dopravou, odmeny na súťaži, materiál na tvorivé dielne, bezpečnostné vesty na ochranu pri presune a dozor počas celého pobytu pedagógom, psychológom, masérom a trénermi na hobbyhorsing.

Nikol Slovenský Rekord
Dobrovolnici hobbyhorse 2
Casovy Harmonogram Cover
Hobbyhorse Tabor 2

Hobbyhorsing – bude počas celého pobytu napĺňať väčšinu programu počas celého pobytového tábora.

Parkúrne, drezúrne, skokové, westernové tréningy, odborné znalosti, teória súťaží a pravidiel, príprava na reprezentačné súťaže, tímová práca, tvorba vlastných portfólií, hande made tvorba a organizácia.

Počas pobytu sú k dispozícii priestory telocvične, kde je  možné trénovať za akéhokoľvek počasia. V prípade pekného počasia, bude samozrejme preferované trénovania a nácvik najmä v blízkom parku a ihrisku pre mládež priamo pri zariadení.

Tréneri na hobbyhorsing budú viesť hlavne deti k samostatnosti a tvorivosti. Preto je tento tábor jedinečný oproti ostatným. Kladieme dôraz na jedinečnosť a individualitu. Hobbyhorse budú k dispozícii aj na zapožičanie pre nových členov komunity.

Celý program  a priebeh tábora bude zaslaný dva týždne pred jeho začiatkom.

Úraz, zodpovednosť, batožina, storno poplatok? Cestovné poistenie

V cene Hobbyhorse Tábora nie je poistenie účastníkov, ktoré si každý účastník dojednáva individuálne. Odporúčame vám pozrieť sa na ponuku od poisťovne Union. V jednom balíku ponúkajú úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škodu aj poistenie storno poplatku v prípade, ak sa účastník sa účastník nemôže z vážnych dôvodov zúčastniť Hobbyhorse tábora. Cena je od 25 EUR za celý pobyt.

Dôležité: Poistenie je možné uzatvoriť kedykoľvek po objednaní služby, ak však poistenie bude dojednané neskôr ako 2 pracovné dni po objednaní, budú kryté udalosti, ktoré nastanú najskôr 15 dní po dni uzatvorenia poisteniaOtázky a odpovede

Máte ďalšie otázky?

Otázky a odpovede SK

Všeobecné zmluvné podmienky, ktorými sa riadi vzťah medzi Hobbyhorse Slovakia ako organizátorom letné tábora, rodičom (zákonným zástupcom) ako objednávateľom letného tábora a účastníkom letného tábora môžete nájsť na tejto linke.

Casovy Harmonogram Cover
Základné platobné brány - jeden riadok