Spooky Hobbyhorse Zraz

ÔÜí 4.11.2022 (piatok) ÔÜí
­čĽô od 16:00 hod ­čĽô
Sad Janka Kr├í─ża
v Petr┼żalke

Jedine─Źn├ę stretnutie hobbyhorserov ­čÄâ v Sade Janka Kr├í─ża v Bratislave Petr┼żalke v duchu najlep┼í├şch halloweensk├Żch akci├ş ­čžŤ. Celkov├║ atmosf├ęru „dokres─żovalo“ super jesenn├ę po─Źasie ­čîž. Od r├ína d├í┼ż─Ć a vietor ­čîČ.

Ni─Ź n├ís v┼íak nezastavilo ­čŤĹ. Na┼íli sme n├íhradn├ę priestory pod mostom SNP, kde sme rozlo┼żili prek├í┼żky a stanovi┼ítia pre plnenie halloweensk├Żch ├║loh.

Spooky Hobbyhorse Zraz Ucastn├şci2

├Ü─Źastn├şkov ─Źakali:

 

­čĽ»´ŞĆ uli─Źka hr├┤zy ­čĽ»´ŞĆ

­čĹ║ s├║┼ąa┼ż o najkraj┼íiu masku ­čĹ║

­čÉ┤ osobn├ę stretnutie s KHT VAPALO ­čÉ┤

­čŹČ prekvapenie – ─Źlenovia skupiny Hudba Vesm├şrna ­čŹČ

Sme ve─żmi radi, ┼że aj napriek nepriazniv├ęmu po─Źasiu sa zrazu z├║─Źastnilo v├Ą─Ź┼íina prihl├ísen├Żch hobbyhorserov ­čŹź a tak n├ís celkom spolu s rodi─Źmi bolo pod mostom viac ako 30 cool.

 

Spooky Hobbyhorse Zraz Ucastn├şci3

E┼íte v├Ą─Ź┼íiu rados┼ą sme mali z toho, ┼że na stretnutie pri┼íla aj f├şnska hobbyhorserka kht.vapalo a tie┼ż Sorizzo a Marek, ─Źlenovia skupiny S hudbou vesm├şrnou­čÜÇ.

Spooky Hobbyhorse Zraz Ucastn├şci1

Gal├ęria masiek

Hobbyhorsing je ┼íport, priate─żstvo aj dobr├í n├ílada. Prin├í┼íame nieko─żko fotografi├ş v gal├ęrii o tomto skvelom dni.

Hobbyhorse Slovakia – rob├şme to pre v├ís!

Spooky Hobbyhorse Reakcie Ucastnikov

Spooky Hobbyhorse Zraz

ÔÜí 4.11.2022 (piatok) ÔÜí
­čĽô od 16:00 hod ­čĽô
Sad Janka Kr├í─ża
v Petr┼żalke

Hobbyhorse Slovakia je medzin├írodn├ę zdru┼żenie priaznivcov hobbyhorsingu. Hobbyhorsing je na Slovensku relat├şvne nov├ę ┼íportov├í discipl├şna, ktor├í si v┼íak z├şskava ─Źoraz viac priaznivcov. S├║┼ąa┼żiaci v┬áhobbyhorsingu pou┼ż├şvaj├║ ┼íportov├║ pom├┤cku hobbyhorse (je to napodobenina konskej hlavy, ktor├í ja pevne uchyten├í na dreven├║ palicu) na plnenie s├║┼ąa┼żn├Żch discipl├şn ako napr. park├║r alebo drez├║ra.

Hobbyhorse Slovakia je organiz├ítorom medzin├írodn├ęho ┼íampion├ítu v┬áhobbyhorse: Hobbyhorse Championship. Kon├í ka┼żd├Ż rok v┬ájarn├Żch mesiacoch. Spolupracuje s┬áin├Żmi hobbyhorsing zdru┼żeniami z┬áF├şnska, Rak├║ska, ─îeskej republiky, Po─żska.