Pravidelné tréningy s hobbyhorse v Inspiro

Pozývame vás na pravidelné tréniny Hobbyhorse, ktoré sú vedené skúsenou trénerkou Alamyhobbyhorses, ktorá má za sebou viaceré úspechy v hobbyhorsingu zo Slovenska ale aj zo zahraničia.

Alamy sa zúčastnila tiež tréningových sústredení s fínskymi hobbyhorsermi.

Komu sú určené?

Tréningy sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú seriózne venovať hobbyhorsingu  a naučiť sa ako správne skákať parkúr, skok do výšky alebo ako urobiť drezúru.Odporúčaný vek je od 7 rokov. Vítaní sú tiež začiatočníci!

Kedy sa konajú tréningy

Tréningy sa konajú počas školského roka pravidelne, každú stredu, od 18:15 hod,trvajú hodinu a pol do 19:45 hod. Odporúčame sledovať náš Instagramový profil pre najnovšie informácie.

Kde sa konajú tréningy?

Tréningy sa konajú v priestoroch centra Inspiro, v Ivánke pri Dunaji. Pri centre je možné bezproblémo parkovať. Vo vzdialenosti 200 m je železničná stanica, kde stoja vlaky smer Galanta – Bratislava. Tréningy sú organizované na prízemní v strednej sále.

Koľko stoja tréníngy?

Cena za jedno stretnutie je 10 EUR. Platí sa priamo v hotovosti pred tréningom.

Koľko je účastníkov na tréningu?

Našou snahou je udržať počet počet účastníkov na maximálne 10, aby tréniny dávali zmysel. Chceme aby sa každý účastník naučil niečo nové a tiež zažil zábavu a neprestál väčšinu času čakaním na to, kým na neho príde rad.

Je potrebná registrácia alebo prihlasovanie vopred?

Aktuálne nie je potrebné registrácia vopred , stačí, že prídete priamo na tréning. V prípade väčieho záujmu zavedieme registráciu alebo pridáme ďalšie termíny tréningov.Dobrovolnici hobbyhorse
Dobrovolnici hobbyhorse
Dobrovolnici hobbyhorse


Tréniny hobbyhorse v Inspiro