Registrácia súťažiacich na Hobbyhorse Šampionát 2024

Registrácia na šampionát bola ukončená!

Vitajte na stránke registrácie súťažiacich. Aby vaša registrácia prebehla bez komplikácií, pripravili sme pre vás niekoľko užitočných tipov a rád:

Odporúčame vykonávať registráciu spolu s rodičmi.

Ak máte menej ako 18 rokov, registráciu musí potvrdiť/odsúhlasiť váš zákonný zástupca (obvykle rodič). Posledným krokom registrácie je zaplatenie registračného poplatku cez online platobnú bránu. Budete potrebovať platobnú kartu, alebo aktivovanú službu Apple Pay alebo Google Pay

Registrujte sa prednostne cez počítač

Formulár registrácie má niekoľko stránok, odporúčame ho vyplňovať cez počítač – bude to rýchlejšie aj jednoduchšie. Zároveň budete mať lepší prehľad o zadávaných údajoch.

Ak chcete súťažiť v drezúrnych kategóriách, vyberte si vopred pieseň

Do registračného formulára musíte pri drezúrnych disciplínach zadať aj názvy piesní s linkami (Youtube alebo Spotify), resp. si pieseň vyberáte z ponúkaného zoznamu (disciplína Drezúra Jednotlivcov podľa Päivy). V prípade, ak sa registrujete na Drezúru dvojíc budeme potrebovať vedieť aj meno drezúrneho partnera.

Registračný formulár si ukladá lokálne vyplnené údaje

V prípade, ak registráciu nedokončíte, tak opätovným otvorením formulára na rovnakom zariadení sa vám vyplnené údaje predvyplnia.

Dobrovolnici hobbyhorse 2
Dobrovolnici hobbyhorse 2
Dobrovolnici hobbyhorse 2

Limitované počty prihlásených

Z dôvodu, aby ste si deň šampionátu užili sme sa rozhodli limitovať počty prihlásených na jednotlivé disciplíny. 

Aktuálne voľné počty nájdete pri každej disciplíne. V prípade, ak je pri disciplíne zobrazené číslo 0, tak už nie je možné sa na danú disciplínu zaregistrovať. Vyberte si inú voľnú disciplínu.

Pred odoslaním si skontrolujte zadané údaje

Odporúčame si pred odoslaním skontrolovať zadané údaje pomocou tlačidla Späť. Pri odosielaní kontrolujeme, či sú platné zadané emailové adresy. Na mobilnom telefóne sa niekedy stáva, že nedostanete chybu na nesprávnu emailovú adresu, no zároveň nemôžete odoslať registračný formulár. Vieme o problémoch z domény seznam.cz – ak môžete použite iný email.

Po odoslaní registrácie skontrolujte, že ste dostali potvrdzovací email

Na emailové adresy registrovaného účastníka a zákonného zástupcu posielame po úspešnom dokončení registrácie potvrdzujúce emaily, ktoré obsahujú informácie, ktoré ste pri registrácii vyplnili. Zároveň obsahuje aj registračné číslo, ktoré budete používať pri ďalšej komunikácii. V prípade, ak v registračných údajoch nájdete chybu – čím skôr nás kontaktujte.

Jedinečné registračné číslo

Každý úspešne zaregistrovaný účastník dostane v uvítanom maily svoje jedinečné registračné číslo. Toto číslo používajte v ďalšej komunikácii. Pod týmto číslom sa nájdete v harmonograme ale aj vo výsledkoch. Toto číslo použijete aj pri osobnej registrácii, keď prídete na hobbyhorse šampionát.

Dobrovolnici hobbyhorse 2
Hobbyhorse Run - Cover
Dobrovolnici hobbyhorse 2

Otázky a odpovede

Máte ďalšie otázky?

Otázky a odpovede SK

Casovy Harmonogram Cover
Základné platobné brány - jeden riadok