Registrácia predajcov

Registrácia predajcov je už ukončená!

Na Hobbyhorse Šampionáte poskytujeme možnosť pre predajcov prezentovať a predávať svoje výrobky s tematikou hobbyhorsingu.

Amatérskym aj profesionálnym predajcom ponúkame priestor v špeciálnej predajnej zóne na poschodí vedľa hľadiska s dostatočným priestorom na ponuku výrobkov.

Očakávame účasť niekoľko desiatok slovenských aj zahraničných predajcov.

Celkový počet predajcov je obmedzený. V prípade, ak máte záujem na Hobbyhorse Šampionáte predávať, odporúčame vám sa čím skôr zaregistrovať cez formulár na tejto stránke a tak si zabezpečiť miesto v predajnej zóne.

Upozorňujeme, že predávať na Hobbyhorse Šampionáte budú môcť len zaregistrovaní predajcovia.

Súčasťou registrácie je aj zaplatenie poplatku za účasť prostredníctvom bezpečnej platobnej brány.

Tento rok ponúkame priestor pre dva typy predajcov. Konkrétny typ si vyberiete počas registrácie.

Img 9952
Img 9952

Typ

Cena

Typ

Amatérsky (home made) predajca

Je určený pre amatérskych predajcov (hobbyhorservov), ktorí si výrobky vyrábajú sami a chcú ich ponúknuť na predaj pre iných hobbyhorserov. Obvykle sa jedná o vybavenie (ohlávky, parelky, uzdy…). Na prezentáciu môžu použiť vlastný stolík alebo si môžu zapožičať stoly (120×60 cm). Cena za prenájom stola je 5 EUR/deň.

Cena

5 EUR

Typ

Profesionálny predajca

Typ je určený pre predajcov, ktorí predávajú výrobky s témou hobbyhorsingu a ručných prác komerčne. Predajcovia budú umiestnení na poschodí v špeciálnej predajnej zóne. Na prezentáciu môžu použiť vlastný stánok alebo si môžu zapožičať stoly (120×60 cm). Cena za prenájom stola je 5 EUR/deň. Počet stolov na započičanie je možné vybrať pri registrácii.

Cena

40 EUR