Hobbyhorse šampionát 2024 - registrácia

❗ Na jednu emailovú adresu môžete zaregistrovať len jedného súťažiaceho. Odporúčame pre všetky naše akcie používať jednu e-mailovú adresu. Naše evidencie používajú emailovú adresu ako hlavný identifikátor.

❗ Skontrolujte, či bol správne vypočitáný vek. Ak nie, prosím, zadajte do poľa správny vek. Výpočet prebieha voči aktuálnemu dátumu registrácie.

❗ Ešte stále máte možnosť zaregistrovať sa na tejto linke (otvorí sa v novom okne prehliadača)

🎉 🤩 🥳 wow, tešíme sa, že ste s nami 🥰

❗ Z dôvodu, že registrovaný účastník Hobbyhorse Šampionátu 2024 ()  má menej ako 18 rokov, v súlade so všeobecnými podmienkami šampionátu je potrebné, aby za neho vyplnil a odoslal tento registračný formulár jeho zákonný zástupca (obvykle rodič).

❗ V ďalšom poli vyberte z kategórií, v ktorých ste sa kvalifikovali, len tie kategórie, v ktorých sa chcete zúčastniť na Hobbyhorse Šampionáte 2024. Po skontrolovaní údajov vám pošleme potvrdenie o úspešnom akceptovaní prihlášky na Hobbyhorse Šampionát vrátane kvalifikačných kategórií. Na danej kategórii vás zaregistrujeme s rovnakým hobbyhorsom s akým ste sa kvalifikovali.

Registračný poplatok - Parkúr 30 cm - kvalifikácia 0 €
Registračný poplatok - Parkúr 50 cm - kvalifikácia 0 €
Registračný poplatok - Parkúr 70 cm - kvalifikácia 0 €
Registračný poplatok - Drezúra jednotlivcov podľa Alamy - kvalifikácia 0 €

❗ V ďalších krokoch sa budete môcť zaregistrovať na danú disciplínu len ak budete môcť vybrať voľbu, že sa na disciplín chcete prihlásiť a počet zostávajúcich miest bude > 0.

Základný poplatok za účasť: 24 €
+ 7 €
+ 7 €
+ 7 €
+ 7 €
+ 7 €
7 €
7 €
+ 7 €
+ 7 €
+ 7 €
7 €

Získajte oficiálne tričko Hobbyhorse šampionátu za najlepšiu cenu 19 EUR len teraz. Tričko si prevezmete priamo na šampionáte Ak si tričko objednáte teraz garantujeme, že ho určite dostanete. Tričká budú v predaji aj priamo na šampionáte, za cenu 25 EUR. Navyše k dispozícii bude obmedzené množstvo a veľkostí tričiek!

Bližšie informácie o ponúkaných tričkách nájdete na tomto linku.

Oficiálne tričko šampionátu: 19 €
Aplikovať kupón
Jednorázový poplatok: 5 €

Zhrnutie registrácie - Hobbyhorse Šampionát 2024

Pred odoslaním formulára skontrolujte, že ste uviedli správne údaje. V prípade, ak potrebujete niektoré údaje opraviť použitie tlačidlo Späť.

Meno priláseného účastníka:
Kontaktný email:

 

Zoznam disciplín, do ktorých sa registrujete:

No payment items has been selected yet

Dôležité! Po potvrdení formulára (tlačidlo Registrovať s platbou)  budete automaticky presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu spoločnosti Stripe, kde zadáte platobné údaje k vykonaniu platby vo výške .

Hobbyhorse Slovakia nemá prístup k vašim údajom z platobnej karty.

Bez vykonania platby nebude vaša on-line registrácia potvrdená.