Najčastejšie otázky a odpovede

Na tejto stránke sme zhromaždili odpovede na vaše najčastejšie otázky ohľadne hobby horse šampionátu. Ak tu nenájdete odpoveď na vašu otázku, použite formulár nižšie a pošlite nám svoje otázky.

Registrácia a poplatky

Kde a ako sa môžem zaregistrovať?

Registrácia na hobbyhorse šampionát v roku 2022 bola už ukončená. Stále môžete prísť ako návštevník, podporiť súťažiacich alebo sa zapojiť do návštevníckych súťaží. Kliknite sem.

Som z Českej republiky - ako sa môžem zaregistrovať?

Registrácia na hobbyhorse šampionát v roku 2022 bola už ukončená. Stále môžete prísť ako návštevník, podporiť súťažiacich alebo sa zapojiť do návštevníckych súťaží. Kliknite sem.

Aký je registračný poplatok za účasť na šampionáte?

Registračný poplatok pre rok 2022 je pre jedného účastníka 15 EUR. V tomto poplatku je zahrnutá účasť v kategóriách parkúr a drezúra podľa toho, do ktorej kategórie sa prihlásite.
V tomto ročníku sme sa rozhodli venovať 3 EUR z registračného poplatku na pomoc pre Ukrajinu.

Platia len súťažiaci alebo aj návštevníci šampionátu?

Len súťažiaci. V prípade, ak sa chcete prísť pozrieť na šampionát, prípadne podporiť svojich priateľov, rodinu ste vítaní a neplatíte žiadny poplatok za vstup. Poplatok zaplatíte len v prípade, ak sa chcete zapojiť do súťažní pre návštevníkov, ktoré spestria deň šampionátu.

Kedy a ako môžem zaplatiť registračný poplatok?

Registračný poplatok môžete zaplatiť bezhotovostným prevodom na bankový účet organizátora, účet je vedený v slovenskej banke a je v EUR

Zaplatenie registračného poplatku je podmienkou pre finálne akceptovanie vašej prihlášky a zaradenia do časového rozvrhu pretekov.

Je počet súťažiacich obmedzený?

Áno. Registrácia na hobbyhorse šampionát v roku 2022 bola už ukončená. Stále môžete prísť ako návštevník, podporiť súťažiacich alebo sa zapojiť do návštevníckych súťaží. Kliknite sem.

Je možné zaplatiť registračný poplatok osobne na mieste?

Žiaľ nie, zaplatenie registračného poplatku je podmienkou na akceptovanie vašej účasti na šampionáte. Po zaplatení poplatku vás zaradíme do časového plánu pretekov podľa kategórií, v ktorých sa chcete zúčastniť.

Priamo na mieste sa môžete prihlásiť do špeciálnych návštevníckych kategórií ako sú napr. štafeta jazdcov.

Dokedy sa môžem zaregistrovať na šampionát?

Registrácia na hobbyhorse šampionát v roku 2022 bola už ukončená. Stále môžete prísť ako návštevník, podporiť súťažiacich alebo sa zapojiť do návštevníckych súťaží. Kliknite sem.

Miesto šampionátu

Ako sa dostanem na miesto šampionátu?

Šampionát sa bude konať v Cíferi v trnavskom kraji, v športovej hale.
Adresa: Námestie Andreja Hlinku 31, Cífer. Na tejto stránke nájdete aj linky priamo na otvorenie navigácie cez Waze alebo Google Maps.

Bude sa konať šampionát aj pri nepriaznivom počasí?

Áno. Šampionát sa bude konať v interiéri, v športovej hale v Cíferi za každého počasia.

Kde môžem zaparkovať keď prídem autom?

V blízkosti športovej haly sa nachádzajú bezplatné parkovanie miesta, kde môžete zaparkovať. Pripravili sme pre vás špeciálnu stránku – kliknite sem.

Chcem prísť vlakom alebo autobusom?

Na šampionát môžete prísť aj po železnici alebo autobusom. Priame železničné spojenie je z Bratislavy alebo Trnavy. V prípade, ak máte záujem o bližšie informácie, prosím, kontaktujte nás na [email protected].

Priebeh šampionátu

Čo si mám priniesť, ak chcem súťažiť?

Súťažiaci si prinesú na prezutie so sebou športovú obuv.

Kde sa môžem prezliecť?

Na prezlečenie sú k dispozícii šatne. Prečítajte si informácie o mieste šampionátu tu.

Bude zabezpečené na mieste občerstvenie?

Áno, v športovej hale sa nachádza bufet, v ktorom si môžete zakúpiť teplé a studené jedlá a nápoje. Samozrejme môžete si priniesť so sebou aj vlastné nápoje. Konzumovanie nie je možné priamo v priestoroch športovej haly. Prečítajte si informácie o mieste šampionátu tu.

Budú na šampionáte aj predajné stánky?

Áno, na šampionáte sa zúčastňujú aj predajcovia, ktorí budú priamo na mieste ponúkať svoje jedinečné výrobky pre hobby horserov :). Nezabudnite si zobrať so sebou peniaze, ak by vás z ponuky niečo zaujalo.

t

Chcete sa opýtať otázku?

Nenašli ste niečo medzi otázkami a odpoveďami na tejto stránke? Opýtajte sa. Vyplňte formulár a my vám odpovieme!

Otázky a odpovede SK