Plánujete prísť na hobbyhorse šampionát autom?

Pripravili sme pre vás praktické rady ako sa k nám najľahšie dostať a kde zaparkovať. Chceme, aby si aj vodiči náš hobbyhorse šampionát užili.

Prístup na miesto v prípade, ak pôjdete z Bratislavy:

V prípade, ak pôjdete od Bratislavy, odporúčame zísť z diaľnice Bratislava – Trnava už na výjazde Senec-východ, Blatné (výjazd číslo 30), prejdete obec Blatné a  za obcou Kaplná odbočíte doľava smerom na Cífer.

Cesta k športovej hale z Bratislavy

Prístup na miesto v prípade, ak pôjdete z Trnavy:

V prípade, ak pôjdete od Trenčína, od Nitry, z Českej republiky (mimo diaľnice Brno-Kúty) odporúčame pokračovať diaľnicou smerom na Bratislavu, diaľnicu opustiť na výjazde Voderady (výjazd číslo 44), ďalej pokračovať na Hrnčiarovce nad Parnou, kde odbočíte doľava smerom na Cífer .

Cesta k športovej hale z Bratislavy

Parkovanie pri športovej hale:

Pri športovej hale a v jej tesnej blízkosti je dispozícii niekoľko bezplatných parkovacích plôch na obrázku označených ako P1 až P7.

Návštevníkom odporúčame používať prioritne parkovacie plochy P1, P2, P6.

Súťažiacim odporúčame zaparkovať na plochách P3, P4 a P5.

Predávajúcim pošleme inštrukcie ohľadne parkovania mailom.

Mapa - parkoviská

Pre lepšiu orientáciu sme pre vás pripravili fotografie jednotlivých parkovacích plôch, aby ste sa priamo na mieste lepšie zorientovali.

P1

Parkovisko určené prioritne návštevníkom hobbyhorse šampionátu. Do športovej haly sa z tohto parkoviska dostanete do 5 minút. Jedná sa o kapacitne najväčšiu parkovaciu plochu.

P2

Parkovisko určené prioritne návštevníkom hobbyhorse šampionátu. Do športovej haly sa z tohto parkoviska dostanete do 4 minút. Jedná sa o kapacitne väčšiu parkovaciu plochu. Pozor prístup na parkovisko je len z jednej strany.

P3

Parkovisko určené prioritne účastníkom hobbyhorse šampionátu. Do športovej haly sa z tohto parkoviska dostanete do 3 minút. Jedná sa o kapacitne menšiu parkovaciu plochu.

P4-P5

Parkovisko určené prioritne účastníkom hobbyhorse šampionátu. Do športovej haly sa z tohto parkoviska dostanete do 2 minút. Predpokladáme, že tieto parkovacie plochy budú obsadené veľmi rýchlo.

P6

Parkovisko určené prioritne návštevníkom hobbyhorse šampionátu. Do športovej haly sa z tohto parkoviska dostanete do 3 minút. Najmenšie parkovisko.