Miesto konania hobbyhorse šampionátu 2024:

Športová hala,
Junácka 3494/8,
Bratislava,
Slovensko

Moderná športová hala poskytuje 234 miest na sedenie divákov a veľkú plochu 40 x 40 metrov.  Pre súťažiacich budú k dispozícii prezliekarne s hygienickými zariadeniami (toalety, sprchy). Súťažiaci sú povinný sa prezuť do športovej obuvi.

Vstup na palubovku športovej haly bude umožnený len súťažiacim a organizátorom. Návštevníci a doprovod sa budú pohybovať vo vyhradených priestoroch s výhľadom na dianie v hale.

Sportova Hala Hh Sampionat 2023 2
Sportova Hala Hh Sampionat 2023 3
Sportova Hala Hh Sampionat 2023 4
Img 0214
Img 9793
Img 9812

Parkovanie pri športovej hale:

Pri športovej hale a v tesnej blízkosti je dispozícii niekoľko bezplatných parkovacích plôch na obrázku označených ako P1 až P6.

Parkovisko označené ako P6 sa nachádza v obchodnom centre Vivo! – je otvorené od 7:00 hod. K dispozícii sú aj nabíjacie stojany pre elektromobily. Parkovisko poskytuje parkovanie v krytých priestoroch.

športová Hala Prístup, Parkoviská

Dostupnosť verejnou dopravou:

V blízkosti športovej haly sa nachádzajú zastávky električky číslo 4 a autobusových liniek číslo 50, 51, 53, 98 (zastávka MiU Nové Mesto), alebo autobusových zastávok 53,75,98 (zastávka Nová Doba). Na mape sú zobrazené približné miesta zastávok.

V prípade, ak prídete vlakom z Hlavnej železničnej stanice – pre plánovanie cesty využite iMHD.sk tu.

V prípade, ak prídete autobusom zo stanice Nivy – pre plánovanie využite iMHD.sk tu.

Pri centre Vivo sa nachádza aj odstavisko mestských bicyklov Slovnaft Bike.

 

Ubytovanie:

V blízkosti športovej haly sa nachádza niekoľko ubytovacích zariadení – od ubytovania na súkromí až po ubytovanie v hoteli.

Cena ubytovania – pre 2 osoby, na dve noci (od 24.-26.5.2024) v dobrom štandarde (samostatná izba so súkromnou kúpelňou) v blízkosti športovej haly (do 1000 metrov) je 150 – 200 EUR.

Občerstvenie na mieste:

Kvalitná káva (100% Arabica zo strednej Ameriky), čokoláda, čaj, croissanty. Priamo v športovej hale počas celého dňa v podaní CoffeeBrothers. Už pri vstupe vás privítame okúzľujúcou vôňou.

Platba v hotovosti alebo platobnými kartami.

Coffee Brothers

Stravovanie na mieste:

Priamo na mieste bude pre súťažiach a návštevníkov k dispozícii počas celého dňa prevádzka kvalitného občerstvenia známeho formátu UNAS StreetFood, kde si počas celého dňa budete mať možnosť zakúpiť rôzne teplé jedlá a nápoje. V ponuke budú mäsové aj vegetariánske jedlá.

Platba v hotovosti alebo platobnými kartami.

Food Truck 3
Hamburger
Zemiakove Hranolky
Ricebowl
Fishnchips Copy
Hamburger
Zemiakove Hranolky
Ricebowl
Fishnchips Copy